Nasze koty ponownie w TVN, tym razem w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN

img_85701

Czy komuś udało się zobaczyć materiał z udziałem Naszych kotów hodowlanych brytyjskich z Krakowa w programie śniadaniowym

Dzień Dobry TVN w telewizji TVN?

Tak czy nie? W takim razie przypomnijmy i  pochwalmy się!

img_85771

img_85801

W dniu 14 maja 2019 roku został wyemitowany w telewizji TVN w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN krótki materiał dotyczący udziału kotów i psów hodowlanych w międzynarodowych  wystawach przedstawiony na antenie TV przez Dorotę Wellman i Marcina Prokopa jako Pupil Zwycięzca.

Ten kto nie zdążył Nas oglądnąć polecam kliknąć  tutaj w link, który się podświetla,a następnie zjechać na sam dół strony najeżdżając na 3 filmik zatytułowany: „Zobaczcie jak wygląda wychowanie i codzienna pielęgnacja Championa”.

Materiał z udziałem Naszych kotów brytyjskich z Hodowli przeplatany jest z materiałem o pieskach z innej Hodowli.

Nagranie miało miejsce w Naszym domu, które miało kluczowe znaczenie. Jest to miejsce, gdzie kot czuje się najlepiej, nie odczuwa stresu, jest w stanie pokazać swoje zalety i walory. Tym bardziej, że w nagraniu towarzyszyliśmy im My, codzienni opiekunowie. Całość spontanicznie, ale na luzie.

Nasze córki : Hania, Zuzia i Ola spisały się na medal. Jesteśmy z Nich niezwykle dumni. One absolutnie nie czuły stresu, takie występy w TV miały już za sobą, biorąc udział już drugi rok z rzędu w spotach reklamowych akcji charytatywnej Fundacji TVN Nie jesteś sam.  Poniżej wrzucamy galerię i serdecznie pozdrawiamy dwóch Kacprów,  kolegów z planu reklamowego tegorocznego spotu.

img_85741Debiut przypadł Mi jako właścicielce Hodowli i najmłodszej Naszej uroczej córeczce Oleńce.  Nie powiem, aby było łatwo, to nie moja codzienność pokazywać się przed kamerą, ale jak się kocha to co się robi, to nawet stres nie przeszkadza.  Ola natomiast pełen luz. Bierze przykład ze starszych sióstr.

img_e85971

img_e85981img_e85951

 

 

Dziękujemy wspaniałej ekipie telewizji TVN, która poświęciła Nam czas na nagranie, przede wszystkim cudownej dziennikarce Stefanii Kulik,  Katarzynie Vanevskiej za pomoc w realizacji, a także przemiłym panom obsługującym kamerę i dźwiękowcom.

 

 

Niezwykle miło spędzony czas, który pozostanie w Naszej pamięci jako przyjemne doświadczenie, próba przełamania barier związana z inną niż spotykaną na co dzień sytuacją. To coś innego, coś co zostało zapisane na dyskach w komputerze, w telefonie na wieczną pamiątkę, do której będziemy uwielbiali wracać.

W materiale udostępnionym przez telewizję przedstawione są koty brytyjskie z Naszej krakowskiej Hodowli White&Lilac*PL.

Dodatkowo zachęcamy, ponieważ wiemy, że ogląda Nas ogromna ilość osób do wspierania Fundacji TVN „nie jesteś sam”, a co za tym idzie pomocy wspaniałym dzieciom, która jest im niezbędna. Podopieczni Fundacji czekają na Twoją pomoc.

Wystarczy wysłać SMS o treści: POMAGAM pod numer : 7126. Koszt takiego smsa to tylko 1,23 z Vatem. 

Pamiętaj! DOBRO WRACA

 

 

 

 

 

Komentowanie jest wyłączone