WARUNKI REZERWACJI KOCIAKA

WARUNKI REZERWACJI KOCIĄT:

  1. Kocięta  opuszczają Naszą hodowlę najczęściej po ukończeniu 13-17 tygodni, jednak zastrzegamy sobie prawo do późniejszego wydania kociaka.
  2. Kociaki, które przekraczają granicę Naszego kraju, muszą mieć wydany paszport i odbyć kwarantannę po szczepieniu na wściekliznę (musi to być wcześniej zgłoszone i odnotowane przy wpłacie zaliczki, paszport +szczepienie na wściekliznę jest dodatkowo płatne).
  3. Zawsze podpisujemy umowę kupna- sprzedaży kociaka/kota.
  4. Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z warunkami umowy kupna-sprzedaży, którą wysyłam na maila. Rezerwacja kociaka zostaje potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 40% wartości kociaka na konto podane w zakładce KONTAKT. Wpłata zaliczki oznacza zapoznanie się z warunkami i akceptacją treści umowy kupna – sprzedaży. W tytule przelewu należy wpisać np „Jan Kowalski, zaliczka za kota (imię kota), wyrażam zgodę na kastrację”.
  5. Zaliczka nie podlega zwrotowi przez hodowcę jeżeli nabywca odstąpi od zakupu kota lub kot nie zostanie odebrany w terminie.
  6. W przypadku zerwania umowy sprzedaży z naszej strony – zaliczka zostaje w całości zwrócona kupującemu.
  7. Zależy nam na tym, by nasze kocięta trafiały w odpowiedzialne ręce, jeśli z jakichś powodów będziemy mieli wątpliwości  – zastrzegamy sobie prawo do zmiany decyzji i odmówienia sprzedaży kotka – w takim przypadku zwracamy wpłaconą zaliczkę za kociaka. Powodem odmowy sprzedaży kociaka może być również decyzja o pozostawieniu kociaka w hodowli.
  8. Każdy, kto nabędzie od Nas kotka, miło będzie jak będzie utrzymywał z Nami kontakt (podesłanie jakiegoś zdjęcia i informacji o rozwoju Milusińskiego),a  My oczywiście w zamian zawsze służymy pomocą i dobrą radą w opiece nad kotkiem.
  9. Będziemy zachwyceni jeśli znajdzie się w przyszłości jakiś Opiekun wraz z pupilem od Nas, który będzie Naszą Hodowlę i przydomek White&Lilac*PL dumnie reprezentował i osiągał sukcesy na Międzynarodowych Wystawach i Pokazach Kotów Rasowych, a także tworzył blogi i strony www.
  10. Cena kociaka PET na tzw. „kolanka”, czyli po zabiegu wczesnej kastracji  2600 złotych.

Wyjaśnienie oznaczeń statusu kociaka:

Wolny– kotek jest dostępny,

Rezerwacja–  kociak jest zajęty, został wpłacony zadatek.

Wstępna rezerwacja– ktoś jest zainteresowany kotkiem, jednak zadatek nie został jeszcze wpłacony. O kotka można pytać.

Obserwacja hodowlana– obserwujemy kociaka, pod kątem hodowlanym, wystawowym,

Kocięta hodowlane sprzedajemy  TYLKO do hodowli, które są zarejestrowane w Związkach Felinologicznych podlegających pod WCC (Word Cat Congres).  

Kocurów do hodowli NIE SPRZEDAJEMY!

Kotka do hodowli to koszt od ok. 7000 zł (PLN)= ok 1600 EUR

Komentowanie jest wyłączone