Miot M

MIOT M

kociaki ZAMIESZKAŁY JUŻ w Nowych domach

W dniu 4 października 2019 roku w piątkową noc  przyszedł na świat MIOT literka M. Zgodnie z Naszym polskim alfabetem i w kolejności powinna być literka Ł, ale ją celowo omijamy. Dlaczego? Każdy miot jak już wiecie nazywamy markami samochodów, na literkę Ł są tylko dwie marki,  a że urodziły się 3 kociaki, jeden byłby bezimienny, a nie może tak być.

 

Przedstawiamy Wam:

  1. MAROTTI White&Lilac*PL – BSH e 1,0, kremowy kocurek z wagą urodzeniową 121 gramy, zamieszkał z rodziną  Pani Marty, ze swoją kuzynką Giannini White&Lilac*PL, znaną jako Keiko w Norwegii.
  2. MARLIN White&Lilac*PL – BSH g, 0,1 niebieska szylkreta kotka z wagą urodzeniową 110 gram, zamieszkała z rodziną  Pana Pawła
  3. MORETTI White&Lilac*PL – BSH e, 1,0 kremowy kocurek z wagą urodzeniową 108 gram, zamieszkał z rodziną Pani Ani w Krakowie

Galeria miotu razem:

Poród wcale nie należał do łatwych. Kotka po 24 godzinach od zakończenia porodu za pomocą lekarza weterynarii i telefonicznych radach koleżanki Ewy urodziła 4 bobasa, niestety martwego. Kociak urodził się z wagą 132 gramy. Okropnie przykra sytuacja zarówno dla Nas ja i dla kotki, która ponownie musiała rodzić. Udało się bez komplikacji i cesarskiego cięcia.

Komentowanie jest wyłączone