Miot N

MIOT N

ur.25/01/2020 rok

  1. NAMCO  White&Lilac *PL- BLH e /kocurek kremowy długowłosy/ – z wagą urodzeniową 122 gramy, zamieszkał z Panią Anią w Krakowie

Poród Namco White&Lilac*PL to niebywała historia. Maluszek przyszedł na świat rano o godz. 8.45 w sobotę 25 stycznia 2020 roku. Szczęśliwymi rodzicami zostali matka Cottereau White&Lilac*PL (BSH w 62, biała z pomarańczowymi oczami) i tata IC Ablikats Brendan (BSH a niebieski).

Nikt na ten poród nie czekał. Pomimo,iż kotka była kryta w wiadomym przez Nas czasie i termin właśnie przypadał na 25 stycznia 2020 roku. Aczkolwiek kotka nie wykazywała żadnych objawów ciąży, absolutnie nie przytyła, zachowanie nie odbiegało od normy, a przez to zupełnie uśpiła Naszą czujność. Dodatkowo przechodziła w trakcie tej ciąży rujkę, więc nawet nie przyszło na myśl sprawdzenie kotki na usg. Jakież było Nasze zdziwienie wstając rano, patrzymy a tu zaczyna koteczka rodzić. Totalny szok. Dobrze, że zawsze mamy przygotowaną porodówkę i tam też koteczka wybrała swoje miejsce. Tak naprawdę poradziła sobie zupełnie bez Nas. Doskonały poród, przebiegł bez komplikacji. Poród jedynaka to jeden z najtrudniejszych porodów dla kotki, najczęściej taki kończy się cesarskim cięciem. U Nas na szczęście obyło się bez. Koteczka po zakończonym porodzie poddana została badaniu usg i rtg, celem sprawdzenia czy wszystko zakończyło się pomyślnie.

 

Komentowanie jest wyłączone