MIOTY

Jesteś w dobrym miejscu, cieszymy się, że trafiłeś/aś do Nas pośród wielu Hodowli.

Nie udało Ci się zarezerwować kociaka! Nie ma już żadnego wolnego. Nie martw się.

Wpisz się na listę osób oczekujących na kociaka od Nas.

Wystarczy napisać sms-a lub poprzez aplikację messenger zostawić wiadomość o charakterze rezerwacyjnym o treści: imię, nazwisko, numer telefonu, a także określenie się co do wyboru kota: czyli płeć, kolor umaszczenia czy długość włosa.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, SMS-ego, mailowego, czy poprzez Facebook.

Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce na Facebooku: White&Lilac’PL  lub wkleisz https://www.facebook.com/HodowlazKrakowa/ . Następnie polub Naszą stronę, a będziesz na bieżąco. Kilka razy w tygodniu wstawiamy zdjęcia, filmy z życia Naszej Hodowli.

Rezerwacja kociaków jest możliwa po kilku tygodniach od narodzenia kociąt, jeżeli status kociaka nie uległ zmianie na ZAREZERWOWANY. Okres kilku tygodni to czas dla Nas, aby poinformować osoby, które wstępnie deklarowały chęć nabycia kociaka u Nas w hodowli i to one mają pierwszeństwo. Często też wybieramy kociaki do Hodowli, a one też muszą podrosnąć. Wówczas po kolei informuję o pojawieniu się kociaka, jeśli pojawi się w kolorze i płci jakim były zainteresowane.  Nie piszemy, jeżeli pojawił się kot w innym niż deklarowany kolor, płeć lub miot się nie narodził, z jakichkolwiek powodów.Liczy się data napisania do mnie maila, SMS czy też wiadomości w messengerze, czy to prywatni na fb czy też przez stronę Hodowli. Zastrzegam sobie też prawo do odmowy osobie zainteresowanej, jeżeli coś mnie zaniepokoi podczas rozmowy.

Wyjaśnienie oznaczeń statusu kociaka:

Wolny– kotek jest dostępny,

Rezerwacja–  kociak jest zajęty, został wpłacony zadatek.

Wstępna rezerwacja– ktoś jest zainteresowany kotkiem, jednak zadatek nie został jeszcze wpłacony. O kotka można pytać.

Obserwacja hodowlana– obserwujemy kociaka, pod kątem hodowlanym, wystawowym,

  • Cena kociaka PET na tzw. „kolanka”, czyli po zabiegu wczesnej kastracji 3500 złotych.

  • Kociaki, które przekraczają granicę Naszego kraju, muszą mieć wydany paszport i odbyć kwarantannę po szczepieniu na wściekliznę (musi to być wcześniej zgłoszone i odnotowane przy wpłacie zaliczki, paszport +szczepienie na wściekliznę jest dodatkowo płatne). Cena z takiego kociaka na kolanka tzw.PET od 4300 zł.

Komentowanie jest wyłączone