MIOTY

———-odwiedź zakładkę interesującego Cię miotu (kliknij na nią)—————

Jesteś w dobrym miejscu, cieszymy się, że trafiłeś/aś do Nas pośród wielu Hodowli, które specjalizują się w rasie kotów brytyjskich.

Nie udało Ci się zarezerwować kociaka! Nie ma już żadnego wolnego. Nie martw się.

Wpisz się na listę osób oczekujących na kociaka od Nas, tylko NIE ZWLEKAJ!

Czas oczekiwania na kociaka brytyjskiego z Naszej Hodowli szacujemy na około 12 miesięcy!!!

Wystarczy napisać sms-a lub poprzez aplikację messenger zostawić wiadomość o charakterze rezerwacyjnym o treści: imię, nazwisko, numer telefonu, a także określenie się co do wyboru kota: czyli płeć, kolor umaszczenia czy długość włosa.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, SMS-ego, mailowego, czy poprzez Facebook.

Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce na Facebooku: White&Lilac’PL  lub wkleisz https://www.facebook.com/HodowlazKrakowa/ . Następnie polub Naszą stronę, a będziesz na bieżąco. Kilka razy w tygodniu wstawiamy zdjęcia, filmy z życia Naszej Hodowli.

Rezerwacja kociaków jest możliwa po kilku tygodniach od narodzenia kociąt, jeżeli status kociaka nie uległ zmianie na ZAREZERWOWANY. Okres kilku tygodni to czas dla Nas, aby poinformować osoby, które wstępnie deklarowały chęć nabycia kociaka u Nas w hodowli i to one mają pierwszeństwo. Często też wybieramy kociaki do Hodowli, a one też muszą podrosnąć. Wówczas po kolei informujemy o pojawieniu się kociaka, jeśli pojawi się w kolorze i płci jakim były zainteresowane.  Nie piszemy, jeżeli pojawił się kot w innym niż deklarowany kolor, płeć lub miot się nie narodził, z jakichkolwiek powodów. Liczy się data napisania do Nas maila, SMS czy też wiadomości w messengerze, czy to prywatnie na fb czy też przez stronę Hodowli. Zastrzegamy sobie też prawo do odmowy osobie zainteresowanej, jeżeli coś Nas zaniepokoi podczas rozmowy.

Wyjaśnienie oznaczeń statusu kociaka:

Wolny– kotek jest dostępny,

Rezerwacja–  kociak jest zajęty, została wpłacona zaliczka.

Wstępna rezerwacja– ktoś jest zainteresowany kotkiem, jednak zaliczka nie została jeszcze wpłacona, o  kotka można pytać.

Obserwacja hodowlana– obserwujemy kociaka, pod kątem hodowlanym, wystawowym, przeznaczony do dalszego rozmnażania

  • Cena kociaka PET na tzw. „kolanka”, czyli po zabiegu wczesnej kastracji 3500 -3700 złotych

  • Kociaki, które przekraczają granicę Naszego kraju, muszą mieć wydany paszport i odbyć kwarantannę po szczepieniu na wściekliznę (musi to być wcześniej zgłoszone i odnotowane przy wpłacie zaliczki, paszport +szczepienie na wściekliznę jest dodatkowo płatne). Cena z takiego kociaka na kolanka tzw.PET od 4600 zł (równowartość 1000 Euro).

  • Kociak w obserwacji hodowlanej – cena ustalana indywidualnie.

Komentowanie jest wyłączone