Miot D

MIOT D (wszystkie kotki znalazły swój nowy dom)

Kociak w opcji PET, czyli na tzw. „kolanka” to koszt 2500-2600 zł.

W dniu 02 luty 2018 roku nad ranem w Naszej Hodowli powitaliśmy na świecie kociaki z miotu D.  Urodziło się 6 wspaniałych różnokolorowych kociątek, w bardzo nietypowym miejscu. Mimo mięciutkiej i czyściutkiej porodówki do tego przeznaczonej, kocia mama wybrała kosz na brudną bieliznę, w której nie rodziło się jej komfortowo, ale przynajmniej miała bezpiecznie i ciepło.  Urodziła bez Naszej pomocy, wszystkie kociaki przeżyły, są zdrowe i mają się wspaniale. Nam pozostało odcięcie pępowin i przełożenie kociątek w bezpieczne miejsce!

img_e63421

Dumnymi rodzicami zostali :

OJCIEC: Supreme Champion Pincus Koty u Ali*PL, biały kocurek brytyjski (BSH w 62). Jest to pierwszy i jedyny kocur  w Polsce z najwyższym tytułem wystawowym w Polsce w swoim umaszczeniu. Dotychczas,żadnemu białasowi się to nie udało.

MATKA: Jilsy Agnus Dei, CZ, niebieska kotka brytyjska (BSH a).

KOTECZKI:

Delaunay White&Lilac*PL–  kotka BSH j (liliowa szylkretka kotka). Waga po urodzeniu: 98 gram, II doba- 118 gram, III doba- 157 gram.

zarezerwowana dla Pani Małgosi

 

Delahaye White&Lilac*PL– kotka BSH g (niebieska szylkretka kotka). Waga po urodzeniu: 119 gram, II doba- 138 gram, III doba- 178 gram.

OBSERWACJA HODOWLANA

 

KOCURKI:

Dangel White&Lilac*PL– kocur BSH w 62 (biały kocurek z pomarańczowymi oczami). Waga po urodzeniu: 114 gram, II doba- 136 gram, III doba- 177 gram.

ZAREZERWOWANY dla Pani Magdy ze Stanów Zjednoczonych.

 

Delorean White&Lilac*PL– kocur BSH w 62 (biały kocurek z pomarańczowymi oczami). Waga po urodzeniu: 116 gram, II doba- 122 gram, III doba- 170 gram.

ZAREZERWOWANY dla Pani Renaty Krakowa (Polska)

 

Daimler White&Lilac*PL– kocur BSH a (niebieski kocurek). Waga po urodzeniu: 113 gram, II doba- 124 gram, III doba- 168 gram.

ZAREZERWOWANY dla Pani Ilony z Krakowa (Polska)

 

Dutton White&Lilac*PL– kocur BSH a (niebieski kocurek). Waga po urodzeniu: 124 gram, II doba- 142 gram, III doba- 187 gram.

ZAREZERWOWANY dla Pani Mariki z Krakowa

dsc_0042

 

Komentowanie jest wyłączone