nowa koteczka w hodowli, tym razem z Białorusi

img_43571

VIOLA -„Vajluszka”

Musimy się pochwalić.

Witamy w domu hodowlanym Naszą Nową koteczkę z cudownej hodowli Von Shmidt z Białorusi. Jest to czysto niebieska koteczka brytyjska krótkowłosa. Przejechała do Nas w doskonałych warunkach, wygodnie pomimo kilkunastu godzin jazdy, ale bez stresu i co najważniejsze autem ze swoim Hodowcą, u którego się urodziła, czyli z Tatianą i Sergiejem von Shmidt. Odwiedziny wymienionego hodowcy traktujemy jako zaszczyt, gdyż taka wizyta nie często się zdarza. Wspaniali ludzie, a ogrom wiedzy i doświadczenia, jaki został przekazany jest wprost nie do opisania. Spędziliśmy wspólnie u Nas w domu cały weekend. Tatiana wraz z mężem przy okazji zwiedziła Nasz piękny Kraków. Myślę, że jeszcze do Nas wróci. Oczywiście zapraszamy.

Tatiana – serdecznie dziękuję za piękną koteczkę hodowlaną, która w klasie kociąt  już pokazała klasę uczestnicząc w Międzynarodowej Wystawie Kotów  w Białorusi, a dokładnie w Minsku.

Kolejny kot z zagranicy , który dołącza do Naszego zaszczytnego grona wspaniałych kotów hodowlanych w Naszej polskiej Hodowli.  Co będzie następne? Są już plany, niebawem powinniśmy je zrealizować.

Jedynie co możemy napisać: „kto nie ryzykuje, nie pije szampana”. 🍾🍾

Komentowanie jest wyłączone