Miot H Delahaye & Brendan

MIOT H

Niezmiernie miło Nam poinformować, iż 17 lutego 2019 roku powitaliśmy w Naszej Hodowli miot H. Dzień narodzin kociąt jest wyjątkowy, bo właśnie 17 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kota.

Szczęśliwymi Rodzicami została Nasza hodowlana koteczka, która urodziła się u Nas w Hodowli- Delahaye White&Lilac*PL oraz importowany kocur z Rosji IC Ablikats Brendan.

Poród przebiegł niezwykle szybko jak na młodą kotkę, w dodatku pierworódkę. W niecałe 3 godziny, urodziła 4 wspaniałych chłopaków:

1. HOTCHKISS White&Lilac*PL – BSH e – kremowy kocurek z wagą ur. 119 gram, rezerwacja dla pani Jolanty z Krakowa

2. HOPE White&Lilac*PL – BSH a – niebieski kocurek z wagą ur. 116 gram, rezerwacja dla pani Ani z Tarnowskich Gór,

3. HOLDEN White&Lilac*PL – BSH e – kremowy kocurek z wagą 110 gram, rezerwacja dla pana Sławomira z Krakowa

4. HINSTIN White&Lilac*PL – BSH e – kremowy kocurek z wagą 113 gram, rezerwacja dla pani Magdy z Krakowa i jej córeczki Darii.

 

Rezerwacja kociaków jest możliwa po około 2 tygodniach od narodzenia kociąt, jeżeli status kociaka nie uległ zmianie na ZAREZERWOWANY. Okres 2 tygodni to czas dla Nas, aby poinformować osoby, które wstępnie deklarowały chęć nabycia kociaka u Nas w hodowli i to one mają pierwszeństwo. Wówczas po kolei informuję o pojawieniu się kociaka, jeśli pojawi się w kolorze i płci jakim były zainteresowane.  Nie piszemy, jeżeli pojawił się kot w innym niż deklarowany kolor, płeć lub miot się nie narodził, z jakichkolwiek powodów.Liczy się data napisania do mnie maila, SMS czy też wiadomości w messengerze, czy to prywatni na fb czy też przez stronę Hodowli. Zastrzegam sobie też prawo do odmowy osobie zainteresowanej, jeżeli coś mnie zaniepokoi podczas rozmowy.

Wyjaśnienie oznaczeń statusu kociaka:

Wolny– kotek jest dostępny,

Rezerwacja–  kociak jest zajęty, został wpłacony zadatek.

Wstępna rezerwacja– ktoś jest zainteresowany kotkiem, jednak zadatek nie został jeszcze wpłacony. O kotka można pytać.

Obserwacja hodowlana– obserwujemy kociaka, pod kątem hodowlanym, wystawowym,

 

 

Komentowanie jest wyłączone