OPINIE

Opinie o Naszej Hodowli Kotów:

Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Ewa

Hodowla najlepsza pod słońcem :)Długo

Hodowla najlepsza pod słońcem 🙂
Długo wyczekiwany kocurek jest naszym skarbem. Inteligentny, rozumny, żądny kontaktu z człowiekiem, przytulas, zabawny. To wszystko dostał po rodzicach i został nauczony w hodowli. Kot, który jako maleństwo doświadczy tyle ciepła i miłości od… Czytaj więcej “Hodowla najlepsza pod słońcem :)Długo”

Joanna

Z całego serca mogę polecić

Z całego serca mogę polecić hodowlę Agnieszki. Jeszcze zanim kupiłem kotkę poznałem właścicielkę która dużo mi pomogła i doradziła po stracie poprzedniego futrzastego przyjaciela. Miszkam w USA i jak przyjechałem to Agnieszka wszystko dla mnie załatwiła co było potrzebne żeby… Czytaj więcej “Z całego serca mogę polecić”

Piotr

Mieszkam w Irlandii i jestem

Mieszkam w Irlandii i jestem nowa Pańcią dla kociaka Portaro z hodowli White&Lilac*PL.
Z powodu sytuacji na swiecie, kotek musial byc przewieziony przez kuriera, a nie odebrany osobiscie.
Wymagalo to przygotowania go przede wszystkim przez Pania z hodowli.… Czytaj więcej “Mieszkam w Irlandii i jestem”

Karina

Hodowla, łamiąca wszelkie sterotypy hodowlane!!!

Hodowla, łamiąca wszelkie sterotypy hodowlane!!! Małe koteczki dorastają w domu pelnym dzieci i czułości. Dzięki temu przyzwyczajone są do codziennych odgłosów gospodarstwa domowego i chętnie obcują z gospodarzami. Kotki nauczone obsolutnie wszystkiego, oddawane nowym właścicielom z pełnym pakietem badań. Właścicielka… Czytaj więcej “Hodowla, łamiąca wszelkie sterotypy hodowlane!!!”

Agnieszka

Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kotka z

Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kotka z tej hodowli. Farmuś był świetnie przygotowany do rozpoczęcia życia w nowym domku. Od razu wiedział do czego służy kuweta itd. Do dnia dzisiejszego ani jednej wpadki w tym zakresie. Kociak przyzwyczajony do dzieci to dla… Czytaj więcej “Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kotka z”

Wioletta

Hodowla godna polecenia !! Kociaki

Hodowla godna polecenia !! Kociaki bardzo zadbane , przyjazne dla ludzi , opieka nad kotami od serca , kociaki wychowywane są razem z dziećmi więc , duży plus !! Biegają praktycznie po całym domu , nie są nigdzie pozamykane ,… Czytaj więcej “Hodowla godna polecenia !! Kociaki”

Joanna

wymagane

Podaj swoje imię.
Podaj swój adres email.
Twoja opinia o hodowli White&Lilac*PL
rating fields
Zaznacz liczbę gwaizdek.

 

Komentowanie jest wyłączone