OPINIE

Opinie o Naszej Hodowli Kotów:

Serdecznie polecam hodowlę Pani Agnieszki.

Serdecznie polecam hodowlę Pani Agnieszki. Kociaki wychowywane w domu, w towarzystwie ludzi, dzieci. Warunki stworzone idealne, duża ilość drapaków, zabawek dla kotów. Koty nie boją się, wszystkie chcą się bawić. Byliśmy pod wrażeniem podczas wizyty odbioru kota. Polecam.

Marek

Z czystym sumieniem polecam hodowlę.

Z czystym sumieniem polecam hodowlę. Bardzo dobry kontakt z właścicielką przed i po zakupie kotka- pani Agnieszka chętnie pomaga w każdej sprawie. Bardzo bogata wyprawka, komplet szczepień, a i porcja do jedzenia się znalazła 😀 Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam… Czytaj więcej „Z czystym sumieniem polecam hodowlę.”

Justyna

White & Lilac ! To

White & Lilac ! To jest to! Hodowlę mogę polecić z czystym sumieniem. Byłam zupełnym laikiem, nie znałam się na kotach, nie wiedziałam jak je karmić, jak o nie dbać. Po telefonach do kilku hodowli, zdecydowałam się na kociaka z… Czytaj więcej „White & Lilac ! To”

Małgorzata

Pierwszy kontakt telefoniczny z zapytaniem

Pierwszy kontakt telefoniczny z zapytaniem o kociaki budzi wielkie zaufanie, Pani Agnieszka dysponuje olbrzymią wiedzą z zakresu hodowli kotów brytyjskich. W trakcie rozmowy da się wyczuć że Pani Agnieszka nie jest zwykłym hodowcą tylko osobą w życiu której koty są… Czytaj więcej „Pierwszy kontakt telefoniczny z zapytaniem”

Artur

Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Ewa

Hodowla najlepsza pod słońcem :)Długo

Hodowla najlepsza pod słońcem 🙂 Długo wyczekiwany kocurek jest naszym skarbem. Inteligentny, rozumny, żądny kontaktu z człowiekiem, przytulas, zabawny. To wszystko dostał po rodzicach i został nauczony w hodowli. Kot, który jako maleństwo doświadczy tyle ciepła i miłości od innych… Czytaj więcej „Hodowla najlepsza pod słońcem :)Długo”

Joanna

Z całego serca mogę polecić

Z całego serca mogę polecić hodowlę Agnieszki. Jeszcze zanim kupiłem kotkę poznałem właścicielkę która dużo mi pomogła i doradziła po stracie poprzedniego futrzastego przyjaciela. Miszkam w USA i jak przyjechałem to Agnieszka wszystko dla mnie załatwiła co było potrzebne żeby… Czytaj więcej „Z całego serca mogę polecić”

Piotr

Mieszkam w Irlandii i jestem

Mieszkam w Irlandii i jestem nowa Pańcią dla kociaka Portaro z hodowli White&Lilac*PL. Z powodu sytuacji na swiecie, kotek musial byc przewieziony przez kuriera, a nie odebrany osobiscie. Wymagalo to przygotowania go przede wszystkim przez Pania z hodowli. Bardzo dziekuje… Czytaj więcej „Mieszkam w Irlandii i jestem”

Karina

Hodowla, łamiąca wszelkie sterotypy hodowlane!!!

Hodowla, łamiąca wszelkie sterotypy hodowlane!!! Małe koteczki dorastają w domu pelnym dzieci i czułości. Dzięki temu przyzwyczajone są do codziennych odgłosów gospodarstwa domowego i chętnie obcują z gospodarzami. Kotki nauczone obsolutnie wszystkiego, oddawane nowym właścicielom z pełnym pakietem badań. Właścicielka… Czytaj więcej „Hodowla, łamiąca wszelkie sterotypy hodowlane!!!”

Agnieszka

Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kotka z

Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kotka z tej hodowli. Farmuś był świetnie przygotowany do rozpoczęcia życia w nowym domku. Od razu wiedział do czego służy kuweta itd. Do dnia dzisiejszego ani jednej wpadki w tym zakresie. Kociak przyzwyczajony do dzieci to dla… Czytaj więcej „Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kotka z”

Wioletta

Hodowla godna polecenia !! Kociaki

Hodowla godna polecenia !! Kociaki bardzo zadbane , przyjazne dla ludzi , opieka nad kotami od serca , kociaki wychowywane są razem z dziećmi więc , duży plus !! Biegają praktycznie po całym domu , nie są nigdzie pozamykane ,… Czytaj więcej „Hodowla godna polecenia !! Kociaki”

Joanna
Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

wymagane

Podaj swoje imię.
Podaj swój adres email.
Twoja opinia o hodowli White&Lilac*PL
pola oceny
Zaznacz liczbę gwaizdek.

 

Komentowanie jest wyłączone