Wrocław 1-2 październik 2016 r Wystawa Kotów Rasowych

Tytuł INTER CHAMPION (IC) już zatwierdzony .Nasz kocur brytyjski PINCUS to Międzynarodowy Champion w  Hodowli  White&Lilac*PL z Krakowa.

Pora teraz na GRAND INTERNATIONAL CHAMPION (GIC), czyli Wielkiego Międzynarodowego Championa. Lecz nie jest to takie proste. Musimy zdobyć aż 6 (sześć) certyfikatów CAGCIB z oceną Ex1, od co najmniej 3 (trzech) różnych Sędziów, w co najmniej 3(trzech) różnych krajach, jeśli wybierzemy tą krótszą drogę. Dłuższa droga to 8 (osiem) certyfikatów, od co najmniej 4 (czterech) różnych Sędziów, w 2 (dwóch) różnych krajach, podczas 8 (ośmiu) międzynarodowych wystaw. Ufff….

Dziś jedziemy na Wystawę Kotów Rasowych do Wrocławia. Wystawa kotów przewidziana jest dla szerokiego grona oglądających, gdyż ma być bardzo dużo kotów, a w szczególności białych. A może będzie jakaś konkurencja dla Naszego kota białego brytyjskiego.  Dodatkowo zabieramy ze sobą pierwszy raz Naszego nowego domownika, w postaci malutkiej, liliowej kotki brytyjskiej (BRI c). Będzie startować w klasie 12, czyli kociąt od 4 -7 miesięcy. W tej klasie można tylko zdobyć ocenę, nie zbiera się certyfikatów. Zobaczymy co pokażą kolejne godziny.

Startujemy z nr 170, w klasie 5.

01. październik 2016 r. IC PINCUS ma dziś 1 rok,6m-cy i 24 dni. Sędzia oceniający: Mr. Martin  Kabina, CZ. Ocena: Ex1, CAGCIB oraz NOMINACJA do SPECIAL SHOW WHITE– specjalnego show dla białych kotów wszystkich ras. Konkurencja jest ogromna. Kotów białych cała chmara. Każdy właściciel białego koteczka chce wygrać, czekają świetne nagrody oraz przepiękne rozety. I KTO WYGRYWA? I MIEJSCE SPECIAL SHOW WHITE  zdobywa IC PINCUS. Po prostu to jest niesamowite! Dziękujemy CCW Wrocław za wspaniałe nagrody.

LENNA– pierwsza wystawa kotów, pierwsza ocena: Ex1 i NOM BIS i pierwsza nominacja do głównego show wystawy. To jest niesamowite! Oceniała Mrs. Svetlana Stoliarova. Świetny kot brytyjski. Doskonałe futro i kolor. Dobrze zapowiadająca liliowa kotka w hodowli White&Lilac*PL z Krakowa.

02 październik 2016 r. Certyfikat 1(pierwszy) do tytułu GIC  otrzymaliśmy wczoraj. Jeszcze potrzebujemy 5. A co dziś? Sędzia: Mr. Gerardo Fraga,ES. Ocena: Ex1, CAGCIB oraz NOM BIS. Powtórka z rozrywki. Sędzia zachwycony i znowu Nasz biały brytek krótkowłosy został najładniejszym kocurem w dniu dzisiejszym, pośród wszystkich kocurów różnych ras ocenianych przez w/w Sędziego.

LENNA- tym razem ocenia Sędzia Mrs.Nurit Pahl, IL. Ocena również doskonała: Ex1, z serduszkami na karcie oceny. Bardzo, ale to bardzo się koteczka spodobała.

 

 

 

 

Komentowanie jest wyłączone