CZECHY-Ostrava 20-21 sierpnia 2016 r Wystawa Kotów Rasowych

Minął ponad miesiąc od ostatniej wystawy  i nadszedł czas, aby ukończyć Tytuł INTERNATIONAL CHAMPION (IC). Jednak, aby można go uzyskać, trzeba udać się poza granice Naszego kraju i zdobyć 2 (dwa) Certyfikaty CACIB z oceną Ex1. Dlatego też wyruszamy na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych do Czech w Ostravie organizowaną w dniach 20-21.08.2016 roku.

CH PINCUS startuje z numerem 124, mam nadzieję, że dziś przyniesie Nam szczęście, w klasie Championów, czyli 7.Koty brytyjskie BSH w 62.

20.sierpnia 2016 roku- Sędzia: Mr.Panek Jaroslav, CZ. Ocena: Ex1, CACIB, NOM BIS.  W skrócie- otrzymaliśmy Certyfikat z oceną doskonałą, a do tego jeszcze NOMINACJĘ do panelu BIS. Konkurencję mieliśmy ogromną. Jednak kot brytyjski CH Pincus okazał się najpiękniejszym kocurem wśród kocurów dorosłych ocenianych przez w/w Sędziego w dniu dzisiejszym. Aż dech zapiera.

21.sierpnia 2016 roku. Sędzia : tym razem Polak- Mr Pruchniak Irek, PL. Ocena: Ex1, CACIB.  Napiszę krótko słowa Sędziego: rewelacja! Piękny biały brytyjski kocur , z niesamowitym okiem i rewelacyjną bielą sierści. I to na dzień dzisiejszy Nam wystarczy. Zdobyliśmy już 3 (trzeci), ostatni Certyfikat. CH Pincus od dzisiaj jest INTERNATIONAL CHAMPION- IC PINCUS.   Wielkie gratulacje kocie!

 

Komentowanie jest wyłączone