Wystawa Kraków 2 i 3 czerwca 2018 roku i tytuły TOP WYSTAWCA i KOT DEBIUTANT

img_92751

Nasza Hodowla mieści się w Krakowie, dlatego też nie można było odpuścić sobie takiej szansy i nie pokazać Naszych kociaków przed Sędziami Międzynarodowymi, a także tak szeroką rzeszą Naszych obserwatorów hodowlanych, którzy tak licznie zagościli podczas Wystawy. Za co bardzo serdecznie dziękuję. Podwójnie miło było jeszcze jak odwiedzali Nas ludzie, który mają już od Nas koty tzw. Nowe Domki.

To pierwsza wystawa, na którą zabraliśmy tak liczną obsadę kocią. A mianowicie było z Nami 6 kotów, różnokolorowych i w różnym wieku.

SC Pincus Koty u Ali*PL- biały kocur

Ablikats Brendan – niebieski kocur

GIC Lilly Agnus Dei, CZ- liliowa kotka

Lusy Agnus Dei, CZ- niebieska kotka

Dangel White&Lilac*Pl- biały młodziutki kocurek

Cottereau White&Lilac*PL- biała młodziutka koteczka

Co na Wystawie się działo:

I dzień wystawy, tj. 2 czerwca 2018 roku (sobota):

Białe koty brytyjskie, czyli SC Pincusa, Cottereau i Dangela oceniał Sędzia Jaroslav Panek z Czech. SC Pincus otrzymał ocenę PH, Dangel i Cotteraeau White&Lilac*Pl otrzymali ocenę doskonałą (Ex1). Dodatkowo Cottereau otrzymała BIV – najlepszy kot w kolorze.

Ablikats Brendan, Lusy i  GIC Lilly Agnus Dei, CZ, oceniani był również przez Sędziego Jarosłava Panek z Czech. Brendan otrzymał ocenę Ex2, Lusy otrzymała Ex2,  a GIC Lilly dostała kolejny certyfikat do najwyższego tytułu Supreme Champion oraz Ex1.

Dla Naszej hodowli ta wystawa była niezwykle ważna. Brały w niej udział wyhodowane przez Nas 2 koty, z Naszym przydomkiem White&Lilac*PL.

To nie koniec Naszych sukcesów hodowlanych. Otrzymaliśmy dyplom z TYTUŁEM  TOP WYSTAWCY. A wystawców było aż 132 zgłoszonych i 205 kotów. Dodatkowo możemy pochwalić się dyplomem z TYTUŁEM KOT DEBIUTANT, za najmłodszego kociaka wystawy, którego otrzymał Dangel White&Lilac*Pl. Dangel to biały kocurek brytyjski z pomarańczowymi oczętami, który zamieszkał w Nowym domku, na odległym kontynencie, a mianowicie w Stanach Zjednoczonych w stanie Illionis. 

Kolejny dzień 3 czerwca 2018 roku:

Startujemy z tą samą ilością kotów, jednak zmęczenia ani My, ani kociaki  nie czuliśmy. To wielkie szczęście jeśli Wystawa odbywa się w swoim mieście.

SC Pincus Koty u Ali*Pl- otrzymał ocenę PH, a oceniał go Mr. Gerardo Fraga Y  Guzman, ES.

Dangel (klasa 12 kocury) i Cottereau (klasa 11 kotki) otrzymali również od wspomnianego wyżej Sędziego oceny doskonałe Ex1, z tymże sobota była bardziej szczęśliwa dla Dangela i to dziś on dostał BIV-a, czyli najlepszego kota w kolorze.

Ablikats Brendan (klasa 9 otwarta)i Lusy Agnus Dei, CZ (klasa 9 otwarta)  poddani byli również ocenie hiszpańskiemu Sędziemu Gerardo Fraga Y Guzman, gdzie otrzymali od niego ocenę doskonałą (EX2).

GIC Lilly Agnus Dei, CZ- oceniała ja Mrs.Olga Komisarova, EE. Zakończyła z oceną Ex1, i kolejnym certyfiaktem do tytułu Supreme Champion (CACS).

Do zobaczenia na wystawie 18-19 sierpnia 2018 roku w Ostarvie, Czechy.

Komentowanie jest wyłączone