TEST karmy dla białych kotów Nature’s Protection + RECENZJA

Kotki z hodowli White&Lilac*PL serdecznie dziękują firmie ERBE Animals  za pyszną karmę, którą mogą wypróbować nim będzie dostępna w sprzedaży.

Natomiast ja, jako opiekun kotów, serdecznie dziękuję właścicielowi w/w firmy za możliwość przetestowania INNOWACYJNEJ karmy dla DOROSŁYCH KOTÓW RAS BIAŁYCH Nature’s Protection Superior Care. Jest mi niezmiernie miło i czuję się wyróżniona spośród wielu hodowli, iż jako PIERWSZA- zanim karma pojawi się na Rynku w sprzedaży detalicznej, moje koty mogą ją wypróbować. Dziękuję za zaufanie.Jest mi niezmiernie miło.

Karma Nature’s Protection Superior Care dla dorosłych Kotów Białych Ras (testowana):
*zapobiega rdzawieniu futra w okolicach oczu,
*cechuje się wysoką strawnością i doskonałą smakowitością,
*polecana dla kotów z krótkim pyskiem i dużymi okrągłymi oczami,
*ogranicza ryzyko wystąpienia problemów spowodowanych łzawieniem,
*jest dedykowana dla zwierząt posiadających szczególnie delikatny układ pokarmowy,
*posiada charakter hipoalergiczny

Serdecznie zapraszam na stronę http://erbeanimals.pl/, gdzie można dołączyć do grona Klubu Hodowców i nabyć produkty Nature’s Protection, Araton, Jazzy, Finko Domino Gold, K9, Savic, Trovet, Peppi, Royal Canin, Farmina oraz Pharmagrade w bardzo przystępnej cenie. Tutaj każdy znajdzie coś dla swojego pupila.

Od 7 stycznia 2017 roku rozpoczynamy eksperyment ;-).

RECENZJA:  I upłynął okres testowania innowacyjnej suchej karmy dla dorosłych kotów białych ras firmy Nature’s Protection Superior Care. Okres karmienia testowanego produktu- to 21 dni, karma podawana codziennie w odpowiedniej dawce z zachowaniem 4 dniowego czasu przejścia ze “starej” karmy na “nową”.

Kot, który brał udział w eksperymencie w Naszej Hodowli White&Lilac*PL z Krakowa http://hodowlakotybrytyjskie.pl/ – to dorosły biały kot brytyjski krótkowłosy (BSH w 62) GIC PINCUS Koty u Ali*PL.

Generalnie karma sprawdziła się w Naszej hodowli bardzo dobrze. W pierwszych dniach, podczas mieszania karmy nowej ze starą, efekt był taki,że kocurek potrafił wybierać chrupki tylko nowej karmy. Bardzo, ale to bardzo okazały się atrakcyjne smakowo dla niego.

W następnych dniach kot nadal chętnie zjadał zalecaną porcję w miarę upływu czasu, aż do następnego karmienia. Duży wpływ na spożywanie karmy miała wielkość chrupek, które są niewielkie, a wręcz idealne dla kotów rasy brytyjskiej, a także zapach.

Przejście z karmy “starej” na “nową” nie spowodowało żadnych problemów gastrycznych, kał był odpowiedniej konsystencji, a zapach mniej intensywny niż dotychczas,bardziej przyjemny dla nosa 🙂 . Nie pojawiła się również żadna alergia w tym okresie, co pozwoliło na kontynuację bez przerywania testu karmy

Przez okres testowania biały kocur GIC PINCUS Koty u Ali*PL przybrał na wadze i nie stwierdzono spadku kondycji.

A co najważniejsze, karma jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla białych kotów, które mają problemy z łzawieniem okolic oczu i zabrudzeniem wokół nich, co jest uciążliwe dla opiekunów, by utrzymać oczka w czystości. U kota w Naszej hodowli poddanemu testowi zdecydowanie sytuacja ta uległa poprawie, pomimo krótkiego okresu podawania karmy.

Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować firmie Erbe Anmals za wybór Naszej hodowli do testowania w/w karmy i czekamy na możliwość kupienia produktu na rynku oraz liczymy na przystępną cenę.

 

0

Komentowanie jest wyłączone