25-26 luty 2017 r. Warszawa, Wystawa Kotów i zdobycie tytułu SC Pincus Koty u Ali*PL

20170226_12121925-26 luty 2017 rok -Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w  Warszawie.

Jedziemy do Warszawy na 2 dni wystawowe, gdyż brakuje Naszemu GIC Pincusowi Koty u Ali*PL- białemu kocurowi brytyjskiemu 2 (dwa) Certyfikaty CACS z oceną Ex1, do zdobycia najwyższego tytułu jakim jest SUPREME CHAMPION.  I mamy nadzieję, że się uda.

25 luty 2017 r -(sobota).  Sędzia: Mr. Veikko Saarela z Finlandii, który ocenianie zakończył z oceną: Ex1, CACS.  Kot bardzo się spodobał, Sędzia bardzo zachwycał się głębią bursztynowego oka i niezwykle śnieżnobiałym, świetnie utrzymanym włosem.  Nadmienił,że jest taka biel jest niespotykana u kocurów brytyjskich. Pokłony dla Nas! HA! Również zwrócił uwagę, na niezwykle muskularną budowę kota, mimo swojej nie wielkiej postury. Mr. Veikko bardzo dziękujemy.  W porównaniu przegraliśmy z kotem kartuskim. Coraz bliżej do osiągnięcia tytułu Supreme Champion- został jeszcze jeden Certyfikat. Czekamy z niecierpliwością na dzień jutrzejszy 🙂

26 luty 2017 r- (niedziela). Sędzia: Mrs. Anne Paloluoma również tak jak wczoraj z Finlandii. Ocena : Ex1, CACS. MAMY  TO…… PINCUS Koty u Ali*PL Supreme Chamipon. Było ciężko. Sędzi jako jednej jedynej podczas całej Naszej długiej drogi podczas osiągania tytułu kot się nie bardzo podobał. Stwierdziła,że jest zbyt długi, tak, zbyt długi. Tułów i ogon. Jeszcze nigdy czegoś takiego nikt nie powiedział o Naszym kocurze brytyjskim. Natomiast obronił się i otrzymał od Sędzi Certyfikat poprzez dobrze ułożone nisko uszy, piękne oczy i niezwykle dobre przygotowanie do Wystawy. Mimo swojej długości, zwróciła uwagę na doskonałą muskularną sylwetkę kocura.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *