25-26 luty 2017 r. Warszawa, Wystawa Kotów i zdobycie tytułu SC Pincus Koty u Ali*PL

20170226_12121925-26 luty 2017 rok -Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w  Warszawie.

Jedziemy do Warszawy na 2 dni wystawowe, gdyż brakuje Naszemu GIC Pincusowi Koty u Ali*PL- białemu kocurowi brytyjskiemu 2 (dwa) Certyfikaty CACS z oceną Ex1, do zdobycia najwyższego tytułu jakim jest SUPREME CHAMPION.  I mamy nadzieję, że się uda.

25 luty 2017 r -(sobota).  Sędzia: Mr. Veikko Saarela z Finlandii, który ocenianie zakończył z oceną: Ex1, CACS.  Kot bardzo się spodobał, Sędzia bardzo zachwycał się głębią bursztynowego oka i niezwykle śnieżnobiałym, świetnie utrzymanym włosem.  Nadmienił,że jest taka biel jest niespotykana u kocurów brytyjskich. Pokłony dla Nas! HA! Również zwrócił uwagę, na niezwykle muskularną budowę kota, mimo swojej nie wielkiej postury. Mr. Veikko bardzo dziękujemy.  W porównaniu przegraliśmy z kotem kartuskim. Coraz bliżej do osiągnięcia tytułu Supreme Champion- został jeszcze jeden Certyfikat. Czekamy z niecierpliwością na dzień jutrzejszy 🙂

26 luty 2017 r- (niedziela). Sędzia: Mrs. Anne Paloluoma również tak jak wczoraj z Finlandii. Ocena : Ex1, CACS. MAMY  TO…… PINCUS Koty u Ali*PL Supreme Chamipon. Było ciężko. Sędzi jako jednej jedynej podczas całej Naszej długiej drogi podczas osiągania tytułu kot się nie bardzo podobał. Stwierdziła,że jest zbyt długi, tak, zbyt długi. Tułów i ogon. Jeszcze nigdy czegoś takiego nikt nie powiedział o Naszym kocurze brytyjskim. Natomiast obronił się i otrzymał od Sędzi Certyfikat poprzez dobrze ułożone nisko uszy, piękne oczy i niezwykle dobre przygotowanie do Wystawy. Mimo swojej długości, zwróciła uwagę na doskonałą muskularną sylwetkę kocura.

 

 

0

Komentowanie jest wyłączone