nagrania do programu 36,6’C w TVN-ie, udział wzięły Nasze kociaki, u Nas w domu

Jak to się stało,że znalazła Naszą hodowlę telewizja TVN? Otóż, pokrótce napiszę:

img_24471

Tydzień temu, późnym popołudniem odebrałam telefon. Rozmówca przedstawił się : „Dobry wieczór, tu Marcin…..  telewizja TVN z programu medycznego Ewy Drzyzgi 36,6’C” i zapytał czy jest możliwość wypożyczenia 15 sztuk kotów brytyjskich z Naszej Hodowli do w/w programu? Zaniemówiłam, a po chwili z moich ust padły słowa: ” Chyba sobie Pan jaja robisz”. Odpowiedź moja taka bez zastanowienia podyktowana była wcześniejszą sytuacją, w której również na przyjazd Księcia Williama z Anglii miałam wypożyczyć koty – jednak tutaj udało mi się zachować zimną krew i zwietrzyłam spisek (żart znajomych). W tym przypadku, aby potwierdzić prawdziwość sytuacji, Pan zaoferował szybki przyjazd w celu potwierdzenia faktu. Po niecałych dwóch godzinkach pod Naszą Hodowlę podjechał służbowy samochód telewizji TVN. Nie miałam już żadnych wątpliwości.  Oprowadziłam Pana z TVN po Naszym domu, w którym mieszkają koty i usłyszałam: mamy to, nagrywamy! Na początku miało być oczywiście jakieś studio w TVN-ie. Na następny dzień wysłałam zdjęcia jeszcze potwierdzające dokładnie jak wygląda Nasz Hodowlany salon oraz wspaniałe koty brytyjskie, aby przygotować produkcję programu, by przygotowali sobie niezbędne akcesoria w tonacji Naszego salonu. Tutaj w szczególności dziękuję panu Władysławowi Cz. za wykonanie tak przytulnego pomieszczenia. Będę polecać. 😉img_23151

W dniu 30 sierpnia 2017 roku, rozpoczęły się prace do produkcji odcinka. W zdjęciach nagraniowych udział wzięły kociaki z miotu A i miotu B oraz dorosłe 2 kotki: niebieska Lucy Agnus Dei, CZ i liliowa ciężarna International Champion Lilly Agnus Dei, CZ wraz z Naszym białym kocurem brytyjskim Supreme Championem Pincusem Koty u Ali*PL. Nasze kotki brytyjskie również wpasowały się w tonację salonu, pięknie współgrały kolorem bieli i szarości (niebieskie i liliowe).  Cała ekipa programowa była pod wrażeniem, koty spisały się rewelacyjnie. Dużym plusem był fakt, iż w nagraniach przede wszystkim udział brały małe kociaki, które są nigdy nie zmęczone i zawsze chętne do zabawy, co uwielbia kamera.

Ogromne podziękowanie również składam Naszej ulubionej polskiej firmie, która tworzy cuda w postaci drapaków dla kotów- RUFI www.drapaki.pl. Tuż przed nagraniem pojawił się u Nas piękny drapak EX-8D, na którym tworzone było całe nagranie. Posiadamy w Naszej Hodowli już 4-ty  model wspaniałych kocich mebli z firmy RUFI. Zaczynamy się powoli uzależniać od jakości i renomowanej marki.

Komentowanie jest wyłączone