GLIWICE 18-19 czerwca 2016 Wystawa Kotów Rasowych

2 tygodnie temu byliśmy w Krakowie na Wystawie, dziś przyszedł czas na Wystawę Kotów w Gliwicach, organizowaną przez SMK Żory. To Nasza druga Wystawa. Emocje są ogromne. Dziś jak zdobędziemy 3-ci Certyfikat CAC z oceną Ex1, Pincus ukończy tytuł CHAMPION. Dziś ma 1 rok,3 m-ce i 10 dni.

18 czerwca 2016r. Startujemy nadal w klasie 9-otwartej. Sędzia oceniająca: Mrs. Daria Łukasik, PL. Ocena: Ex1, CAC. Hurra!!!!! Mamy to! Otrzymaliśmy 3 Certyfikat CAC, który uprawnia do uzyskania tytułu CHAMPION. Od dziś nasz kot brytyjski Pincus to CH Pincus. Jesteśmy dumni. Ciekawa jestem co czeka Nas jutro?

19 czerwiec 2016 r. Z racji tego,iż wczoraj otrzymaliśmy 3 (trzeci) Certyfikat CAC i uzyskaliśmy tytuł CHAMPION, dziś startujemy w Klasie 7 i walczymy o Certyfikat CACIB, aby uzyskać tytuł INTERNATIONAL CHAMPION.  Nie mniej jednak, aby go uzyskać, trzeba zdobyć 3 Certyfiakty CACIB, od 3 różnych Sędziów i w 2 (dwóch) różnych krajach.  Do rzeczy: Sędzia oceniająca tym razem z Litwy. Mrs.Jurgita Gustaitiene,LT. Ocena: Ex1, CACIB, NOM BIS.  Co to znaczy? Pierwszy raz udało nam się otrzymać NOMINACJĘ do BEST IN SHOW. W dniu dzisiejszym CH PINCUS był najpiękniejszym kocurem dorosłym wśród wszystkich kocurów różnych ras ocenianych przez Sędzię z Litwy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Ale to nie koniec dobrego w dniu dzisiejszym: Organizatorzy Wystawy  zorganizowali jeszcze szereg konkursów. Jednym z nich był konkurs pt.” Najbardziej podobny kot do właściciela”, do którego Pani prezes Klubu Organizującego Wystawę mnie” wepchała”, twierdząc, iż moje blond włosy komponują się idealnie z futrem mojego białego brytyjczyka, a co za tym idzie jestem do niego podobna. Wystawa była organizowana w Galerii Europa Centralna, a więc  było wielu gapiów- klientów Galerii i to oni mieli właśnie głosować. I co się okazało? WYGRALIŚMY!!! Zdobyliśmy w konkursie I MIEJSCE. Za co dziękuję gliwickim klientom Galerii Europa Centralna oraz SMK Żory za wspaniałe kocie nagrody. ;-). Zabawa była przednia.

Komentowanie jest wyłączone