22-23 października 2016 r Wystawa Kotów w Rybniku

W tamtym tygodniu skończyliśmy zbierać certyfikaty na GIC Pincus (Grand International Champion). Teraz musimy zdobyć tytuł SUPREME CHAMPION ( CACS)! Aby go otrzymać kot musi uzyskać: 9 (dziewięć) certyfikatów CACS, o 3 (trzech) różnych Sędziów, w co najmniej 3(trzech) różnych krajach, albo 11(jedenaście) certyfikatów CACS, od 6 (sześciu) Sędziów, w co najmniej 2 (dwóch) różnych krajach.

Zaczynamy! Dziś i jutro na Wystawie w Rybniku jesteśmy z kocurem białym brytyjskim GIC Pincus i liliową kotką brytyjską Lenną.

GIC PINCUS– Dziś 22 październik (sobota) jedziemy na Międzynarodową Wystawę Kotów do Rybnika, aby zdobyć pierwszy certyfikat do tytułu Supreme Champion dla GIC PINCUS. Startujemy już w klasie 3 dla Grand International Champion. Sędzia oceniająca w dniu dzisiejszym Naszego kota brytyjskiego to Mr.Steven L.Jones, NO (Norwegia). Ocena: Ex1, CACS.  Ocena rewelacyjna, kot oceniony świetnie. Jedyny problem to wiek, po prostu jest za młody na tak wysoki tytuł. Nie zrażamy się!!! Jeździmy z nim dalej. JEST, JEST, JEST super. Oby tak dalej.

LENNA–  to 3 wystawa, w której uczestniczy Nasza mała, liliowa koteczka brytyjska. Na dzień dzisiejszy ma 4 m-ce i 24 dni. Startuje w klasie 12 (czyli kociaki od 4 do 7 miesięcy). Sędziuje Mrs. Magdalena Kudra z Polski. Ocena: Ex3. Nasz numer wystawowy to 172.

23 październik 2016 r. (niedziela).

GIC PINCUS-  dziś oceniał będzie Mr. Philippe De Guerny Ventura, z Francji. Nasz piękny, biały kocur brytyjski otrzymał od niego ocenę: Ex1, CACS. Także mamy już 2 certyfikaty do tytułu SUPREME CHAMPION. Jest po prostu świetnie!

LENNA–  drugi dzień zmagań. Jednak Nasza liliowa koteczka nie zamierza się stresować. Tuż przed oceną dobrze sobie pojadła przepysznych krewetek i „poszła” do oceny. Ten brak stresu u niej dobrze wróży na kolejnych wystawach. Sędzia trafił się z Norwegii, Mr. Steven L.Jones, ten co wczoraj świetnie ocenił GIC Pincusa. Ocena: Ex2. Nie jest prosto, bo Lenka miała konkurencję, co prawda Sędzia powiedział ,że jest piękna, ma lepszą sierść, jest idealna w typie, ale daje szansę kociakom starszym. Przegrała  z 6 miesięczną kotką, po prostu większą.

Za tydzień czeka Nas wystawa w Łodzi. Jestem bardzo ciekawa, czy uda GIC Pincusowi zdobyć jakiegoś NOM BIS-a mimo młodego wieku. Kciuki trzymamy!

 

Komentowanie jest wyłączone