Wystawa Kotów Czechy Ostrava 7-8 stycznia 2017 i kolejne sukcesy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

XLIX  Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Czechach- Ostrava w dniach 7-8 stycznia 2017 r za Nami.

07 stycznia 2017 r.- (sobota) 1-wszy dzień zmagań Naszego GIC Pincusa w osiągnięciu kolejnego Certyfikatu CACS niezbędnego do osiągnięcia tytułu Supreme Champion.  Startujemy z numerem 110, mam nadzieję,że szczęśliwym. W klasie 3 . Dziś ocenia bardzo miły Sędzia z Czech- Mr. Jaroslav Panek.  GIC Pincus podbija serduszko Sędziego i dostaje ocenę Ex1, CACS. Dodatkowo jesteśmy wezwani do porównania z dorosłym kocurem Bengalskim, aby powalczyć o NOM BIS, gdzie zdecydowanie Nasz kocur brytyjski jest lepszy. Nominację do Bis dostaje u Sędziego najlepszy kocur oceniany przez niego w danym dniu. Trafiło na Naszego GIC Pincusa. Zdecydowanie WYGRYWA. Jedyna uwaga Sędziego podczas oceny w dniu dzisiejszym to taka,iż mógłby być kocurek troszkę ciężki. Jak to Sędzia powiedział: śliczna z niego dziewczynka :-). Nie ma wyjścia, musi nabrać masy, aby zaprezentować się jak prawdziwy mężczyzna-kocur.

Z racji tego,że na Wystawę tym razem wybraliśmy się rodzinnie (2 +3 + kocur) nie wracaliśmy do Krakowa na noc tak jak to zazwyczaj robimy, zostaliśmy na nocleg w Czechach.   Blisko, tylko 5 km od miejsca, w którym odbywają się wystawy w Cerna Louka. Dziś wypoczęci, pełni nadziei jesteśmy na miejscu. Przygotowujemy kotka do oceny.
08 styczeń 2017 r. Niedziela– 2 dzień. Sędzia Mr Henry Hornell, PL. Ocena: Ex1, CACS i NOM BIS, tym razem obyło się bez porównania. Nominacja wręczona od razu.

Nadmienię, że Nasz Kocur Brytyjski czuł się wspaniale na Wystawie w Ostravie. W ogóle nie czuł stresu, a to za sprawą obecności Naszych kochanych córek: Hania lat 8,5;  Zuzia lat  7,5 i Oleńka 1 roczek, gdzie stworzyły mu warunki niczym w domu (głaskanie, czesanie i noszenie na rękach).

Kolejną Wystawą, na której powinniśmy być obecni to Bratysława- Słowacja w niedzielę 29 stycznia 2017 r, z której mam nadzieję przywieziemy co najmniej Certyfikat.

Komentowanie jest wyłączone