UWAŻAJ! na „hodofle” z Dolnego Śląska podszywającą się pod Nasz przydomek hodowlany White&Lilac

UWAGA!😡 Bądźcie ostrożni!!😡😡😡😡 

Nie mamy z tą „hodoflą” nic wspólnego, oprócz tego że w bezczelny sposób ukradła Nasz przydomek hodowlany White&Lilac.❌

Zarejestrowali się w stowarzyszeniu  SHRPIK 🚯, nawet nie w Naszych legalnych, międzynarodowych Związkach Felinologicznych (FIFe, WCF, TICA), które wydają 5 pokoleniowe rodowody.

 

 

Wspomniana „hodofla” jak i wiele innych przypadków kradzieży przydomków hodowlanych innych Hodowli, to typowe świadome działanie ich działanie. Wybierają Hodowle

✅dobrze rozpoznawalne na rynku,

✅dobrze wypozycjonowane w googlach,

✅mające dobre opinie.

Nadają sobie 👉łudząco podobne 👈przydomki hodowlane, albo nawet identyczne co powoduje, że bez wkładu są wyszukiwane w internecie, a co za tym idzie skutecznie wprowadzają w błąd potencjalnego Nabywcę.

Bo skoro wydaliśmy miot na literę P np. Paris White&Lilac to czy „Pysia White And Lilac” nie jest łudząco podobna? Tym bardziej, że zarówno My jak i ta „hodofla” posiada hodowlę kotów brytyjskich, a nie hodowle np rybek.

Wystarczy wpisać w Google: White Lilac hodowla i zobaczcie co się stanie?

Takie działania należy ukrócić, a Hodowcy których spotkał taki przypadek jak Nasz- nie dajce się tym stowarzyszeniom legalnym inaczej.

edit, 20.04.2021 roku. Dziękujemy za tak liczny odzew w powyższej sprawie, za udostępnienia🆙, za zgłoszenia naruszeń⭕️. Dzięki Wam, czyli Hodowcom, obserwatorom, znajomym szybko strona na fb ze skradzionym przydomkiem zmieniła nazwę❌.

Jednak nazwa została zmieniona na fb, ale „hodofla” nadal jest zarejestrowana w stowarzyszeniu pod Naszym przydomkiem i z takim też będą wydawane rodowody SHRPIK. 😡 I temu musimy zapobiec. 👈

 

Zgłaszajcie Nam każde takie naruszenie związane z Naszą Hodowlą.

Komentowanie jest wyłączone