Nowość! Cudne legowiska dla każdego kociaka opuszczającego Hodowlę ;-)

aktualizacja: Od 10 sierpnia 2020 roku, a dokładniej od miotu P legowiska będą w kolorach firmowych, zainspirowani kolorami z przydomka hodowlanego White&Lilac*PL-  biało- liliowe.

img_29821

Kiedyś Nasze legowiska były ok, teraz są po prostu genialne. A to wszystko za sprawą Pracowni DRZEMADŁA, która szyje cuda, cudeńka. Na Pracownię trafiliśmy zupełnie przypadkiem, zaczęliśmy szukać, gdy wcześniejsza Pracownia „zawalała” np. z terminami wysyłek, czy zupełnie bez kontaktu zmieniała materiał lub „obcinała” logo Hodowli.  Niestety, trzeba było coś zmienić, mieć tzw. pewniaka, stałego dostawcę, który nie zawiedzie i zawsze legowisko przyjdzie na czas, by zdążyło odejść wraz z wydawanym kociakiem. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ dla małego kociaka zapach Hodowli, zmniejszy jego stres spowodowany zmianą domu. Będzie miał cząstkę czegoś co zna.

Szukaliśmy, szukaliśmy i mamy co chcieliśmy. Legowiska są pięknie spersonalizowane, haftowane, z bardzo dobrej jakości materiału, do którego nie przywiera sierść, a co najważniejsze można je swobodnie prać, gdyż mają ściągany pokrowiec.

Każdy kociak opuszczający Naszą Hodowlę Kotów Brytyjskich m.in. dostaje takie legowisko wraz z kodem rabatowym na indywidualne zamówienie w Pracowni Drzemadła.

img_e62181

 

 

Komentowanie jest wyłączone