NOWOŚĆ w Naszej Hodowli- wspaniałe wyprawki

Cały czas do przodu….. i nowe pomysły 😉

Nieustannie myśleliśmy nad prezentem dla Naszych kotów wychodzących do Nowych domów,  w formie dodatkowej wyprawki oprócz tego co dajemy dotychczas. Chcieliśmy stworzyć coś co wyróżni Nas pośród wielu Hodowli . Co spodoba się Nam i Nowym właścicielom, coś co zapadnie im w pamięci, sprawi przyjemność. W głowie przewinęło Nam się wiele pomysłów. Miało być białe, miało być liliowe, zawierać Nasze logo, wskazywać miejscowość, z której pochodzimy i co najważniejsze  potrafiło przenieść zapach Hodowli do Nowego domu, aby kociątko nie czuło się nieswojo w tych pierwszych dniach życia, w tak trudnym dla niego etapie życia jakim jest przeprowadzka.  I tak przeglądając oferty, natrafiłam na Pracownię Pareno ,u Pani Eweliny, która postanowiła stworzyć mi coś wyjątkowego. Dość długo czekałam, aż w końcu…….

Początkiem marca 2018  roku dotarło Nasze zamówienie.  Czyż nie jest to najpiękniejszy prezent jaki będzie wydawany do Nowego domu wraz z kociakami? A mianowicie: legowisko + kocyk do transportera.

My jesteśmy zachwyceni. Na pierwszy raz Nasz piękne logowane zestawy wyprawkowe pojadą razem z kociakami z miotu D i E .

img_71031

0

Komentowanie jest wyłączone