ABLIKATS BRENDAN Międzynarodowym CHAMPIONEM!!!! powrót z wakacji i maraton wystawowy.

Ablikats Brendan, importowany kocurek z Rosji rozpoczął swój wiek, w którym może brać udział w Międzynarodowych Wystawach i zdobywać certyfikaty, które uprawniają go do otrzymania zaszczytnych  tytułów.

Sezon wakacyjny jeszcze się nie skończył, weekendy jeszcze wolne przed Rozpoczęciem Roku Szkolnego, dlatego swobodnie możemy wyruszyć rodzinne na kocie wystawy. Jak śledzi ktoś Nasz profil fb, dobrze wie, że mamy 3 wspaniałych dzieci, a dokładnie 3 córki, które nie chcą opuszczać żadnej wystawie i na każdą chcą jechać razem z Nami ;). Takie życie rodziców.

Pierwsza zaplanowana wystawa, na którą jedziemy to:

CZECHY / Ostrava, odbyła się w weekend 18-19 sierpnia 2018 roku.

SOBOTA: Do Ostravy z Krakowa  nie ma daleko, więc  w sobotę wyjechaliśmy wczesnym rankiem, aby zdążyć na godzinę 8 na kontrolę weterynaryjną i ubrać Naszą wspaniale uszytą klatkę wystawową, którą wykonała Nam firma drapaki.pl, znana pod nazwą RUFI, która jest niezwykle trwała i ma fenomenalny wygląd. Brendan po dłuższej przerwie wystawowej troszkę czuł się skrępowany, jednak po kilku chwilach wszystko wróciło do porządku i czuł się “jak ryba w wodzie”. Wyznaczony Sędzia na sobotę, to pochodzący z Czech Jaroslav Panek. Otrzymaliśmy od niego pierwszy Certyfikat do tytułu CHAMPION, w klasie otwartej 9. Ocena Excellent 1, CAC. Walczyliśmy z numerem 141. I okazał się bardzo szczęśliwy. Powrót do domu, do Krakowa, do kotów, aby znów rano wstawić się do oceny kolejnemu Sędziemu.

OCENA (EXCELLENT-doskonały):

TYP: kompaktowe ciało.
Głowa: okrągła
Oczy: otwarte, okrągłe, głęboki pomarańczowy kolor
Uszy: małe
Futro: krótkie, czyste, ładny niebieski kolor
Ogon: doskonała długość
Kondycja: EXCELLENT
UWAGI: sweet Boy!!!- słodki chłopiec

NIEDZIELA:  Poszło równie doskonale jak wczoraj. Sędzia Phillipe de Guerny Ventura, F. Ocena Excellent 1 , CAC. Oznacza to, że otrzymaliśmy 2-gi  z 3-ech potrzebnych Certyfikatów uprawniających do zdobycia tytułu Champion i przepustki do International Champion. Sędzia był zachwycony Brendanem.

Na CERTYFIKACIE widnieje wszędzie ocena  Excellent.

TYP: Doskonałe ciało, muskularna budowa, kompaktowy.
Głowa: doskonała, okrągła z idealnym profilem i brodą.
Oczy: doskonale okrągłe oczy i idealny kolor
Uszy: doskonale osadzone
Futro: doskonałe futro i tekstura
Ogon: krótki i gruby
Kondycja: EXCELLENT
UWAGI: quiet Boy!!!- spokojny chłopiec!!!

Za tydzień widzimy się na Słowacji, Żylina. Do zobaczenia.

 

SŁOWACJA / Zilina. , czyli 25-26. sierpień 2018 roku.

Tydzień po Międzynarodowej Wystawie w Ostravie , odbyła się wystawa na Słowacji, w Żylinie. Przyjechaliśmy znów całym składem ;-). 2+3 dziewczynki + Brendan.  Znów obładowani i szczęśliwi, byleby do celu. Na miejscu przed godziną 8. Brendan dziś zdecydowanie bardziej rozluźniony, widać że zaczyna się przyzwyczajać ;-).

Sobota. Sędzia:Mrs Nathalie Smits-Peelen. Ocena: Ex 1 i CAC. Oznacza to,że Brendan od dziś został CHAMPION-em!!!! Hurrrra!!! Otrzymaliśmy 3 Certyfikat uprawniający do tegoż tytułu. Tym sposobem przeskoczyliśmy z klasy 9 otwartej do klasy 7 – klasy CHAMPIONÓW, gdzie należy zdobyć kolejne Certyfikaty do tytułu International Champion.

Niedziela:  Sędzia Mr. Mira Fonsen. Ocena EXcellent 2. Tym razem certyfikat do tytułu International Champion ustąpiliśmy lepszemu wedle oceny Sędziego. Dostaliśmy drugie miejsce.

GALERIA:

WROCŁAW 1-2. września 2018 roku-  zaczynamy walczyć o tytuł INTERNATIONAL CHAMPION.  Ponad 300 kotów, różnych ras, ogromna wystawa się odbyła.

Na wystawę został zgłoszony niebieski kocurek CH Ablikats Brendan i niebieska szylkretowa kotkaDelahaye White&Lilac*PL.  Champion Brendan walczył w klasie 7, czyli w klasie CHAMPION-ów z numerem 150. Sędzia, która oceniająca to Mrs. Laura Scholten, NL. Ocenę jaką dostał to Ex1, CACIB. Ogólnie zachwycił Sędzinę młodym, dojrzałym wyglądem i doskonale przygotowanym krótkim futrem. Ocenę zakończyła wpisem: “bardzo słodki młody chłopak”. W drugi dzień CH Brendan przegrał z równie pięknym kocurem koleżanki, otrzymał ocenę Ex2 od Mrs. Gina Grob, LI.

Natomiast debiut Naszej szylkretowej koteczki zakończył się 2 x oceną Ex2, która w sobotę brała udział w klasie dzieci (4-7 miesięcy), a w niedzielę już w klasie młodzieży (7-10 miesięcy).

CZECHY, PARDUBICE 8-9. września 2018 roku.

Czeskie Pardubice dla Naszego Championa Brendana okazały się niezwykle szczęśliwe. Ostatnio na wystawie we Wrocławiu zdobyliśmy pierwszy Certyfikat (CACIB) to tytułu Międzynarodowego Championa, a w ten weekend  dozbieraliśmy kolejne dwa. Co upoważnia Brendana do noszenia zaszczytnego tytułu INTERNATIONAL CHAMPION- Międzynarodowy Champion. Brendan na wystawie miał szczęśliwy numer 128

Sobota- Sędzia: Mrs. Reiter Helene, ocena: Ex1, CACIB

Niedziela – Sędzia: Mrs. Busse Britta, ocena: Ex1, CACIB

 

0

Komentowanie jest wyłączone